dance tracks overzicht

WEKELIJKSE KINDERDANSLESSEN vanaf september 2021
1ste kleuterklas      
  Creatieve dans, Anneleen woensdag 14u15-15u15  
    klik hier om in te schrijven  
 2de kleuterklas      
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 09u30-10u30 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Creatieve dans, Anneleen woensdag 15u20-16u20 gelijktijdig met Yoga 
  Pre-Ballet, Husniye zondag 9u20-10u20 gelijktijdig met Pilates
  Pre-Ballet, Nicole zaterdag 8u45-9u30  
  Pre-Ballet, Nicole vrijdag 16u25-17u10  
    klik hier om in te schrijven  
3de kleuterklas      
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Creatieve dans, Anneleen woensdag 16u25-17u25  
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Pilates en Zumba
  Pre-Ballet, Husniye zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
  Pre-Ballet, Nicole zaterdag 8u45-9u30  
  Pre-Ballet, Nicole vrijdag 16u25-17u10  
    klik hier om in te schrijven  
 1ste ljeerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 13u15-14u15  
  Ballet, Nicole 

zaterdag 9u30-10u30

gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Ballet, Nicole vrijdag 17u15-18u15  
  Ballet, Husniye zondag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Saho woensdag 15u20-16u20  (beginner) gelijktijdig met Yoga 
  Breakdance, Steffen zondag 9u20-10u20 (beginner) gelijktijdig met Pilates
  Creatieve dans, Anneleen woensdag 16u25-17u25
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 15u20-16u20 gelijktijdig met Yoga
  Modern Jazz, Kelly zondag 9u20-10u20 gelijktijdig met Pilates
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Pilates en Zumba
    klik hier om in te schrijven  
       
2de ljerjaar      
  Ballet, Nicole woensdag 13u15-14u15  
  Ballet, Nicole  vrijdag 17u15-18u15  
  Ballet, Nicole zaterdag 9u30-10u30  gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Ballet, Husniye zondag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Saho woensdag 15u20-16u20 (beginner) gelijktijd met Yoga 
  Breakdance, Saho woensdag 16u25-17u25 (met basiservaring)  
  Breakdance, Steffen zondag 9u20-10u20 (beginner) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 10u30-11u30 (beginner+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 12u40-13u40 (met basiservaring)  
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 15u20-16u20 gelijktijdig met Yoga 
  Modern Jazz, Kelly zondag 9u20-10u20 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
3de ljerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 14u20-15u20  
  Ballet, Nicole  vrijdag 17u15-18u15  
  Ballet, Nicole  zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Saho  woensdag 14u20-15u20 (beginner) gelijktijdig met Yoga
  Breakdance, Saho  woensdag 15u25-16u25 ( basiservaring)  
  Breakdance, Steffen zondag 9u20-10u20 (beginner) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 9u25-10u25 (beginner+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 12u40-13u40 (met basiservaring)
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 (met basis/halfgevorderden) gelijktijdig met Pilates
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 16u25-17u25  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 17u00-18u00 
  Modern Jazz, Kelly zondag 9u20-10u20 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
4de ljerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 14u20-15u20  
  Ballet, Nicole zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Breakdance, Saho woensdag 16u25-17u25 ( basiservaring)  
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates 
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 9u25-10u25 (beginner+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 ( met basis/halfgev) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 12u40-13u40 ( met basiservaring)  
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele woensdag 16u25-17u25  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 17u00-18u00 
  Modern Jazz, Kelly zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
5de ljerjaar      
  Ballet, Nicole woensdag 14u20-15u20  
  Ballet, Nicole zaterdag 10u35-11u35  gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Breakdance, Saho woensdag 16u25-17u25 ( met basiservaring)  
  Breakdance, Steffen

zondag 12u40-13u40 ( met basiservaring)


  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 ( met basis/halfgev) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam  zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele woensdag 16u25-17u25  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 17u00-18u00   
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u20-16u20  
  Hip Hop, Saho woensdag 17u30-18u30  
  Modern Jazz, Kelly zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
6de ljerjaar      
  Ballet, Nicole zaterdag 10u35-11u35  gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Ballet, Nicole woensdag 16u25-17u25  zie jongeren en volwassenen
  Ballet, Nicole donderdag 17u25-18u25 (pointes) zie jongeren en volwassen
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen

zondag 11u35-12u35 (met basis/halfgev)

gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 18u05-19u05  
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u20-16u20  
  Hedendaagse dans, Nicole zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Pilates en Zumba
  Hip Hop, Saho woensdag 17u30-18u30  
  Indische dans, Maya  woensdag 17u45-18u45  
  Modern Jazz, Kelly zondag 11u35-12u35  gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
Vanaf 12j12+ kan je deelnemen aan het jongeren- en volwassenen aanbod. kan je aansluiten bij volwassen aanbod   of bij specifieke jongerenlessen hieronder opgesomd.  
  Ballet, Nicole maandag 18u15-19u15 (12-18j, min basiserv)  
  Ballet, Nicole woensdag 16u25-17u25 (6e lj-14j)  
  Ballet + pointes, Nicole donderdag 17u25-18u25 (6e lj-18j, min basiserv)  
  Ballet, Nicole zaterdag 12u40-13u40 (12-20j, min basiserv)  
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (3e lj-13j halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (4e lj-14j halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 18u05-19u05 (6e lj-12 j)  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 19u10-20u10 (13-16j)  
  Hedendaagse dans, Nicole zaterdag 11u35-12u35 (6e lj-18j) gelijktijdig met Pilates
  Hedendaagse dans, Nicole donderdag 18u30-19u45 (14+)  
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u20-16u20 (6e lj-14j)  
  Hip Hop, Saho woensdag 17u30-18u30 (5e lj-14j)  
  Indische dans, Maya woensdag 17u45-18u45 (halfgevorderd)  
  Moderne dans, Kelly zondag 11u40-12u40 (12-18j) gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven