Hedendaagse dansimprovisatie
Met Siri Clinckspoor
De workshop wordt geleidelijk aan opgebouwd vanuit de opwarming, waarin ook Pilates aan bod komt, tot heel fysieke en dynamische bewegingsfrasen.
Door het bewust leren gebruiken van de structuur van ons skelet en de spierketens, vinden we zachtheid en ruimte in onze bewegingen.
We ontdekken hoe onze energie te recycleren met behulp van timing en zwaartekracht.
We gaan exploreren welke fysieke extremen en mogelijkheden deze ons kunnen brengen, terwijl we steeds zorg dragen voor ons lichaam.
Naast gekend bewegingsmateriaal doen we ook gerichte improvisaties, om uiteindelijk te zien hoe we deze samen kunnen brengen.
Speelsheid is steeds de richtlijn. Het gaat er niet om wat je kunt, maar hoe je het meest plezier kunt hebben binnen je eigen mogelijkheden en capaciteiten.
Siri Clinckspoor studeerde af aan de experimentele academie voor dans in Oostenrijk. Ze heeft gedanst bij Ultima Vez junior en maakte verscheidene eigen voorstellingen, o.a voor het Theaterfestival in Antwerpen. Zij behaalde haar Pilates certificaat in Oostenrijk aan Body Arts and Science International en heeft les gegeven in professionele pilates studio's aan dansers met specifieke problemen. Ze volgt momenteel een opleiding als danstherapeute.
Siri is een warme, spontane persoonlijkheid met veel aandacht voor de danser als individu en als groep.
| basis lichaamsbewustzijn | |
| Datum en tijd: | za 20 & zo 21 feb, 10u-13u |
| Cursuscode: | wsHedSiri |
| Prijs: | 44 euro (37 euro voor studenten tot 26 jaar) |
| Locatie: | Danshuis De Ingang, Land van Waaslaan 76, 9040 Gent |
Voor deze workshop is een basis lichaamsbewustzijn nodig. |
|
| Volzet - contacteer ons om op de reservelijst te komen | |